زمیک

فیلـتر

نمایش دادن همه 19 نتیجه

زمیک

زمیک نامی آشنا در صنعت توزین و یکی از معتبرترین تولیدکننده های تجهیزات اندازه گیری در جهان است. زمیک توانسته با فناوری های جدید و استانداری های روز جهانی ، در زمینه ی صنعت توزین،محصولات کاربردی زیادی را طراحی و تولید کند و نیاز بسیاری از صنعتگران را به خوبی برطرف کند و با ارائه ی محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بالا، نظر مهندسین را جلب کند.

تولیدات زمیک در زمینه های

لودسل،

تشخیص مرکز ثقل هواپیما،

کنترل و بازرسی بزرگراه ها،

سیستم بازرسی حداکثر بار مجاز بزرگراه ها،

سیستم اندازه گیری نیروی هوایی،

سیستم عملکرد خودرو،

و…

است.


افتخارات زمیک

ZEMIC در سال 2010 موفق به  کسب IPO شد؛ این شرکت تا به  حال بیش از 18 ثبت اختراع در زمینه‌ی لود سل و استرین گیج در کارنامه خود دارد. و سالانه ده ها میلیون لود سل و  استرین گیج تولید می‌کند.

زمیک، تنها شرکتی است که تجربه فناوری هوانوردی را دارد و در زمینه‌ی توزین الکتریک محصولاتی با استانداردهای جهانی تولید کند.

محصولات زمیک دارای اکثر گواهینامه های جهانی برای پاسخ  به نیازهای مصرفی است، محصوات زمیک  دارای استاندارد NTEP  با دقت بالا و استاندارد OIML با دقت بالا تا C5 است. اغلب لودسل های این شرکت، ضد انفجار هستند و توسط استانداردهای ATEX اروپا و FM آمریکا و cFM  کانادا تایید شده اند. و همین طور دارای استاندارد CE هستند. همچنین در بازار روسیه زمیک مطابق با تمام استاندارد های اندازه شناسی است. همچنین زمیک برای تولید تمام محصولاتش، تمامی دستور العمل های RoHS را به کار می بندد.

این شرکت معتبر، تحقیقات گسترده ای در زمینه ی فناوری توزین دارد و تسلط کاملی بر توزین الکترونیک دارد و با تولید محصولات پیشرفته تر با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها به دنبال رفع بهتر نیاز ها است.

تکنولوژی محافظت گرمایی در ورق فلزی استرین گیج

عدم وجود پسماند در تولید استرین گیج

ساخت لودسل استینلس استیل با کارکردعالی

تعدیل دمای صفر درجه

تعدیل دمای حساسیت

تکنولوژی اتصال وسایل اندازه گیری در لود سل 

تکنولوژی آب بندی بدون نفوذ در لود سل 

بخشی از تکنولوژی های به کار گرفته شده توسط ZEMIC در زمینه ی تولید محصولات توزین است.

این شرکت، تمام محصولات خود را به مشتریانش در سراسر جهان با گارانتی های معتبر ارائه می دهد.


اطلاعات بیشتر ...